Wczasy zdrowotne nad morzem

Od pewnego czasu czujesz się przemęczony i brakuje Ci energii? Nie masz sił, aby rano podnieść się z łóżka? A może prowadzisz niezwykle stresujący, intensywny tryb życia? Jeśli na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to znak, że czas pomyśleć o wczasach zdrowotnych nad morzem. Ośrodki wczasowo-rehabilitacyjne wielu osobom kojarzą się z turnusami dla emerytów, jednak coraz częściej na wczasy lecznicze nad morzem decydują się także rodziny z dziećmi. Tego typu wyjazdy łączą bowiem możliwość wypoczynku z właściwościami zdrowotnymi.

Propozycja ośrodka wczasowo-rehabilitacyjnego nad morzem

Ośrodek rehabilitacyjny nad morzem – Klinika RCV – proponuje wyjątkowe wczasy zdrowotne – lecznicze. Pobyt w Klinice zorientowany jest na aktywne spędzanie czasu, w celu nauki prawidłowych nawyków. Co więcej, z uwagi na położenie, uczestnicy wyjazdu mają możliwość czerpania z dóbr czystego środowiska. Właśnie dlatego tak wiele rodzin wybiera ośrodek rehabilitacyjny nad morzem.

Turnusy rehabilitacyjne nad morzem

Ośrodek wczasowo-rehabilitacyjny Klinika RCV przygotowano specjalnie pod pobyty rodzin z pociechami. W tym celu organizowane są specjalne zabawy i atrakcje, których zadaniem jest wspólne pokonanie nudy i rozwijanie kreatywności maluchów. Dzieciom, które mają problemy ze zdrowiem, w szczególności zalecana jest rehabilitacja połączona z wczasami leczniczymi - właśnie nad morzem. Maluchy powinny bowiem czerpać jak najwięcej korzyści płynących z naturalnego środowiska.

Jakie korzyści dają wczasy lecznicze nad morzem?

Warto pamiętać, że wczasy zdrowotne nad morzem, to nie tylko rehabilitacja, ale też szereg pozostałych korzyści dla całego organizmu. Jakie propozycje oferuje ośrodek rehabilitacyjny Klinika RCV?

  • Odzyskanie sił witalnych
  • Leczenie chorób
  • Relaks
  • Uwolnienie od stresu
  • Utrata zbędnych kilogramów
  • Nauka prawidłowych nawyków żywieniowych
  • Zmiana stylu życia
  • oraz wiele innych...

Odchudzanie w ośrodku wypoczynkowo-rehabilitacyjnym nad morzem

Ośrodki wypoczynkowo-rehabilitacyjne nad morzem, takie jak Klinika RCV, proponują specjalne diety, których celem jest redukcja tkanki tłuszczowej oraz poprawa ogólnego samopoczucia. Wczasy leczniczo-rehabilitacyjne i zdrowotne, nad morzem, to doskonała okazja do uprawiania popularnego sportu – Nordic Walkingu.

Zapraszamy na rehabilitację nad morzem, do ośrodka wypoczynkowo rehabilitacyjnego – Klinika RCV!

Masaże

Masaż Breussa kręgosłupa, masaż klasyczny, masaż hawajski, refleksoterapia stóp.

Dowiedz się więcej

Turnusy rehabilitacyjne

Pakiet 14 dniowy oraz pakiet 7 dniowy.

Pokaż turnusy

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się