Tanie turnusy rehabilitacyjne nad morzem - promocje

Naszą ofertę turnusów rehabilitacyjnych nad polskim morzem kierujemy do osób w każdym wieku, cierpiących z powodu różnorodnych schorzeń i urazów kręgosłupa i narządu ruchu. Ośrodek rehabilitacyjny oferuje pobyty 7 i 14 dniowe w komfortowych warunkach hotelowych, z pełnym wyżywieniem, oraz pakietami usług rehabilitacyjnych. Każdy turnus rozpoczyna się dokładnym wywiadem z lekarzem specjalistą rehabilitacji medycznej, który wspólnie z fizjoterapeutami układa dla każdego z pacjentów indywidualny grafik zajęć i rekomenduje zabiegi fizykalne.

Na czym polegają wczasy rehabilitacyjne nad morzem?

Pobyt rehabilitacyjny z dietą owocowo-warzywną dr Dąbrowskiej to czas, podczas którego Pacjenci są poddawani procesowi intensywnej rehabilitacji medycznej pod okiem wykwalifikowanych fizjoterapeutów oraz pod nadzorem lekarza specjalisty rehabilitacji medycznej. Każdy z pacjentów w ramach wczasów rehabilitacyjnych nad morzem otrzymuje pakiet świadczeń, zawierających noclegi, pełne wyżywienie, konsultację lekarza specjalisty rehabilitacji medycznej, masaże, zajęcia grupowe z fizjoterapeutami, wyjazdy na basen, oraz pakiety zabiegów fizykalnych. W trakcie turnusów rehabilitacyjnych nad polskim morzem 14 dniowych przewidziany jest jeden dzień na odpoczynek.

Co dają turnusy rehabilitacyjne nad morzem?

Podstawowym celem każdego z turnusów rehabilitacyjnych nad morzem jest doprowadzenie pacjentów, poprzez proces rehabilitacji, do pełnej sprawności ruchowej, lub przygotowanie ciała do planowanej operacji kręgosłupa/narządu ruchu. Tanie turnusy rehabilitacyjne mają na celu przyspieszenie przywrócenia pełnej sprawności ruchowej po przebytej operacji, lub urazie spowodowanym prowadzonym trybem życia, który nie wymagał interwencji lekarza chirurga, który jednak powoduje dyskomfort w życiu codziennym, lub uniemożliwia dlasze prowadzenie określonego trybu życia. W wielu przypadkach, prowadzona przez nas rehabilitacja, np. pobyt rehabilitacyjny na kręgosłup pozwala nawet uniknąć interwencji chirurgicznej, poprzez odpowiednie zastosowanie technik terapii manualnej połączonej z zabiegami fizykalnymi. Na koniec każdego turnusu uczestnicy poddawani są konsultacji z lekarzem specjalistą rehabilitacji medycznej w celu określenia osiągniętych rezultatów leczenia z ewentualnymi zaleceniami dalszego postępowania w celu osiągnięcia pełnej sprawności.

Ośrodek rehabilitacyjny

Każdy z pacjentów podczas turnusu rehabilitacyjnego, zostanie zakwaterowany w pokoju hotelowym w standardzie 4*, z łazienką z prysznicem lub wanną, telewizorem LCD, łóżkiem, biurkiem i szafą. W pokojach znajdują się również komplety ręczników i zestawy kosmetyczne. Pomieszczenia ogólnodostępne obejmują: Recepcję, 3 sale restauracyjne i bar. W obiekcie znajduje się winda z dostępem do wszystkich pięter obiektu. Ośrodek wypoczynkowo-rehabilitacyjny nad morzem oferuje także dostęp do słonecznego tarasu.

Dodatkowe atrakcje

Podczas turnusów 14 – dniowych, istnieje możliwość zorganizowania wycieczki z przewodnikiem do Gdańska, w przypadku zebrania odpowiedniej liczby chętnych. Wszystko po to, aby w pełni zrelaksowali się Państwo podczas wczasów rehabilitacyjnych nad morzem.

Proponowane zabiegi:

Wybierając nasz tani turnus rehabilitacyjny mogą Państwo skorzystać z następujących zabiegów:

 • Elektroterapia (Prądy TENS, Interferencja, Diadynamik, Galwanizacja, Jonofereza, Prądy Kotza, Tonoliza, Prądy Traberta)
 • Ultradźwięki
 • Krioterapia miejscowa
 • Laseroterapia
 • Terapia Skojarzona (Ultradźwięki + Prąd)
 • Ćwiczenia indywidualne z terapeutą
 • Instruktarz Ćwiczeń

Dla kogo organizuje się turnusy rehabilitacyjne w Polsce?

Nasza oferta na turnus rehabilitacyjny nad morzem skierowana jest do osób w każdym wieku – dla dzieci i dorosłych, którzy ze względu na wiek, urazy, tryb życia, lub interwencje chirurgiczne, powrotu do sprawności potrzebują przeprowadzenia rehabilitacji medycznej.
Przez tryb życia rozumiemy:

 • Uprawianie sportu (częste lub zawodowe)
 • Siedzący tryb życia (pracownicy biurowi, księgowi, prawnicy itp. – którzy spędzają większą część dnia w pozycji siedzącej, przez co są narażeni na przeciążenia kręgosłupa i narządu ruchu)
 • Praca polegająca na przenoszeniu ciężkich przedmiotów (tu znowu chodzi o przeciążenia kręgosłupa, a także stawów rąk i nóg), gdzie dobrze sprawdzą się wczasy rehabilitacyjne kręgosłupa.

Ośrodki wypoczynkowo-rehabilitacyjne nad morzem

Klinika zlokalizowana jest 20km. od centrum Gdańska, w cichej miejscowości o nazwie Przyjaźń. Dookoła zabytkowego Pałacu w którym mieści się ośrodek wypoczynkowo-rehabilitacyjny nad morzem, jest pełno łąk i lasów, idealnie nadających się do prowadzenia zajęć na świeżym powietrzu (nordic walking, spacery z ćwiczeniami). Klinika jest otoczona parkiem datowanym na XVI-XVIIw. z aleją grabową. Obiekt posiada parking, i jest ogrodzony, a jego położenie z dala od dróg pozwala cieszyć się pełnią ciszy i prywatności. Właśnie dlatego wczasy rehabilitacyjne nad morzem dadzą Państwu możliwość relaksu! Klinika mieści się w XIX – wiecznym Pałacu, który w 2012r. został poddany całkowitej rewitalizacji. Został zaadaptowany na wysokiej klasy hotel z restauracją, przez co możemy zaofertować naszym pacjentom najwyższy standard pobytu. Część hotelowa ośrodka wypoczynkowo-rehabilitacyjnego nad morzem, składa się z 19 pokoi 1 i 2 – osobowych. W obiekcie znajduje się winda, zapewniająca łatwy dostęp do wszystkich pięter obiektu. Na parterze mieści się jedna z najlepszych restauracji w Polsce wg Przewodnika Gault&Millau Polska – „Inspiracja by Kopicki”. – to właśnie ona i będzie dbać o wyżywienie podczas turnusów. Jeśli na turnusy rehabilitacyjne – to tylko nad polskie morze!

Opiekunowie:

mgr Tomasz Tarasiuk

Absolwent AWFiS w Gdańsku, Fizjoterapeuta, Masażysta. W klinice kieruje zespołem masażystów, którzy po konsultacji z lekarzem i fizjoterapeutami wykonują wszelkie masaże i zabiegi.


Ukończone kursy:

 • 2009 - autonomiczne osteopatyczne techniki repozycyjne wg r.v. aasche z elementami kinesiotapingu
 • 2009 – techniki korekcji miednicy, komplementarne techniki masażu i ćwiczenia izometryczne wg e.becker w terapii bocznych skrzywień kręgosłupa
 • 2009 – techniki ortobinomii i terapii „strain & counterstrain” wg jonesa
 • 2009 – terapia dorna i masaż breussa
 • 2010 – masaż chiński
 • 2010 – masaż powięziowo – mobilizujący kręgosłupa
 • 2010 – kinesiology taping
 • 2010 – terapia manualna miękka kręgosłupa
 • 2010 – bezpieczne techniki terapii manualnej na „koziołku mobilizacyjnym”
 • 2010 – techniki rozciągania i autorozciągania mięśni
 • 2011 – terapia manualna miękka stawów obwodowych z elementami kinesiotapingu i tapingu klasycznego
 • 2011 – masaż funkcyjny, poprzeczny i inne techniki masażu wykorzystywane w fizjoterapii
 • 2013 – masaż tkanek głebokich
 • 2014 – skoliozy – diagnostyka i postępowanie fizjoterapeutyczne
 • 2014 – kinetic control
 • 2015 - klawiterapia

Pozostałe informacje

 • Klinika znajduje się zaledwie 14km od Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, z łatwym dojazdem – istnieje możliwość zorganizowania transferu z lotniska po wcześniejszej rezerwacji
 • Restauracja która zajmie się wyżywieniem w trakcie turnusów rehabilitacyjnych nad morzem – dla dorosłych i dzieci – należy do 60 najlepszych restauracji w polsce wg. Przewodnika Gault&Millau Polska. Serwuje dania kuchni polskiej, kaszubskiej, włoskiej i śródziemnomorskiej. Od 2014r. posiada rekomendację SlowFood Polska, która gwarantuje, że wykorzystywane w kuchni składniki pochodzą ze źródeł naturalnych, w dużej mierze od lokalnych rolników, oraz z własnego ogrodu.

Turnus rehabilitacyjny Standard 7 dni

Zachęcamy do udziału w turnusie rehabilitacyjnym Standard 7 dni. W ofercie znajdziecie Państwo m.in. Masaż klasyczny, 2 wyjazdy na basen oraz aż 5 zabiegów fizykalnych, które zleci Państwu lekarz. Wszystko po to, aby na nowo mogli Państwo cieszyć się pełnią sił! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty! Czytaj więcej...

Nocleg 6 noclegów w komfortowych pokojach 1  osobowych
Wyżywienie 3 posiłki w ciągu dnia (Możliwość wystosowania indywidualnej diety)
Konsultacje Konsultacja z lekarzem specjalistą rehabilitacji medycznej
Masaże 1 Masaż klasyczny 30min.
Basen 2 wyjazdy na basen (ćwiczenia w wodzie, czas trwania: 30/40min.)
Zajęcia dodatkowe Zajęcia grupowe - Sprawdź!
5 Zabiegów fizykalnych, zgodnie z zaleceniem lekarza
Cena 
1599 ZŁ/OS. 1399ZŁ/OS.

Dodatkowo płatne usługi:

 • Masaże (wg. osobnej oferty)
 • Konsultacja lekarza specjalisty neurologa lub neurochirurga
 • Kinezyterapia (zajęcia indywidualne z fizjoterapeutą)
 • Zabiegi rehabilitacyjne

  Sprawdź!

 

Turnus rehabilitacyjny Standard 14 dni

Decydując się na wzięcie udziału w turnusie rehabilitacyjnym standard 14 dni, zyskują Państwo możliwość pełnej rekonwalescencji oraz relaksu. Klinika oferuje Państwu konsultację specjalisty, dwa masaże klasyczne, wyjazdy na basen, możliwość skorzystania z sauny oraz jacuzzi, a także aż 10 zabiegów fizykalnych, zleconych przez lekarza! Czytaj więcej...

Nocleg 13 noclegów w komfortowych pokojach 1 osobowych
Wyżywienie 3 posiłki w ciągu dnia (Opcja ułożenia indywidualnej diety)
Konsultacje Konsultacja lekarza specjalisty rehabilitacji medycznej
Masaże 2 masaże klasyczne 30min.
Basen 4 wyjazdy na basen
(ćwiczenia w wodzie 30/40min.)
Zajęcia dodatkowe Zajęcia grupowe - Sprawdź!
10 Zabiegów fizykalnych, zgodnie z zaleceniem lekarza
Cena 
2799ZŁ/OS. 2699ZŁ/OS.

Dodatkowo płatne usługi:

 • Masaże (wg. osobnej oferty)
 • Konsultacja lekarza specjalisty neurologa lub neurochirurga
 • Kinezyterapia (zajęcia indywidualne z fizjoterapeutą)
 • Zabiegi rehabilitacyjne

  Sprawdź!

  

Masaże

Masaż Breussa kręgosłupa, masaż klasyczny, masaż hawajski, refleksoterapia stóp.

Dowiedz się więcej

Turnusy rehabilitacyjne

Pakiet 14 dniowy oraz pakiet 7 dniowy.

Pokaż turnusy

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się