O nas

Zapoznaj się z naszą kliniką.

Klinika RCV

Nasza klinika powstała z myślą o osobach cierpiących z powodu wszelkich urazów i schorzeń nie tylko kręgosłupa, ale też pozostałych narządów ruchu. Naszym głównym celem jest osiągnięcie zauważalnych rezultatów leczenia w okresie od 7 do 14 dni intensywnej rehabilitacji, która stanowi odpowiednie przygotowanie do planowanej operacji, a nawet bardzo często, dzięki indywidualnemu, fachowemu podejściu do każdego z pacjentów, pozwala jej uniknąć. Aby zapewnić Państwu właściwą ilość czasu i uwagi, liczba osób podczas każdego pobytu jest ograniczona do 20. Dzięki temu, nikt z pacjentów nie jest dla naszej kadry anonimowy, a to oczywiście przekłada się na pożądane rezultaty terapii.

Klinika jest położona w odległości 20km od centrum Gdańska, w cichej miejscowości o wdzięcznej nazwie Przyjaźń. Mieści się ona w zabytkowym XIX wiecznym Pałacu, który został całkowicie odrestaurowany i oddany do użytku w 2012r.

Obok oczywiście najważniejszych dla nas efektów leczenia, sporo uwagi poświęciliśmy komfortowi pobytu pacjentów w naszej klinice. Dlatego w zakresie zakwaterowania korzystamy z  pokoi hotelowych, odpowiadających standardowi hotelu 4*. Podczas każdego pobytu organizowane są spotkania integracyjne z pacjentami i naszą kadrą, wyjazdy na basen, oraz zajęcia grupowe z fizjoterapeutami na sali i na świeżym powietrzu.

Ponadto, podczas pobytu u nas, stroną gastronomiczną zajmie się wyjątkowa restauracja, "Inspiracja", która w ciągu zaledwie 3 lat działalności zdobyła wiele prestiżowych wyróżnień o charakterze ogólnopolskim (m.in. czapke w przewodniku "Gault&Millau 2018"), oraz rekomendację "Slow Food".

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się