Dlaczego my?
Czyli co sprawia, że nasza klinika jest tak wyjątkowa.

Standard
Dla naszych gości, wszystko to, co najlepsze

Naszym pacjentom staramy się zapewnić jak najwyższy komfort pobytu. Dlatego w odróżnieniu od znacznej większości obiektów konkurencyjnych zapewniamy możliwie najwyższy standard pobytu w wyjątkowo komfortowych i pięknie urządzonych pokojach, w których poczujecie się jak w czterogwiazdkowym hotelu. W całym obiekcie zapewniamy też bezpłatny dostęp do internetu przez sieć WiFi.
W pokojach znajdują się także telefony, przy pomocy których można skorzystać z usługi Room Service oraz otrzymać wszelkie informacje z recepcji bez wychodzenia z pokoju.
Na wysoki komfort pobytu wpływają także klimatyzowane pomieszczenia ogólnodostępne oraz przyjazny personel, który jest gotów do pomocy praktycznie w każdej kwestii związanej z trwającym turnusem rehabilitacyjnym. U nas nikt nie jest pozostawiony samemu sobie.

Pokoje
Stawiamy na komfort

Nasze pokoje zostały przygotowane w taki sposób, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających gości. W każdym pokoju znajduje się prywatna łazienka z kabiną prysznicową lub wanną i ogrzewaniem podłogowym, komplet ręczników oraz zestaw kosmetyków. W każdym pokoju znajduje się też co najmniej jeden telewizor LCD 30’, a w części pokoi dodatkowo ławy, sofy i berżerki.
W odróżnieniu od większości obiektów goście są kwaterowani w pokojach jednoosobowych lub dwuosobowych do pojedynczego wykorzystania. Dzięki temu zapewniamy Państwu najwyższy możliwy stopień prywatności. Oczywiście w przypadku rezerwacji obejmujących więcej niż jedną osobę istnieje możliwość zakwaterowania dwóch osób w jednym pokoju. Wystarczy zgłosić takie życzenie w momencie rezerwacji

Efekt
Profesjonalna rehabilitacja w najlepszym wydaniu

Pakiety pobytowe zostały skonstruowane w taki sposób, aby nawet pobyt tygodniowy przyniósł widoczne efekty leczenia. Ułożeniem pakietów zajmowali się zawodowi fizjoterapeuci, których spotkacie u nas, podczas zajęć. Wszystkie zabiegi odbywają się po uprzedniej konsultacji z lekarzem specjalistą rehabilitacji medycznej, dzięki czemu zyskujecie pewność, że zabiegi te są potrzebne i przyczynią się w znacznym stopniu do poprawy zdrowia.
Również ze względu na to że naszym głównym celem jest Państwa zadowolenie i skuteczność rehabilitacji, nie wprowadzamy – tak jak ma to miejsce w innych ośrodkach – masaży krótszych niż 30min. Często spotyka się oferty, w których można znaleźć duże liczby masaży 15-minutowych, jednak fizjoterapeuci są zgodni co do tego, że tak krótki masaż nie jest w stanie skutecznie poprawić stanu zdrowia pacjenta. Aby zabieg masażu był skuteczny, jego długość musi wynosić od 30 do nawet 120min. Ważny jest też właściwy dobór rodzaju techniki masażu, co zapewnia u nas bogate doświadczenie fizjoterapeutów oraz fakt, że rodzaj masażu zleca lekarz, często w konsultacji z fizjoterapeutami.

Indywidualne podejście
Znamy się

Zdecydowana większość prywatnych i wszystkie publiczne obiekty zajmujące się rehabilitacją stawiają na ilość, a nie na jakość. Dlatego w całym kraju spotykamy obiekty, które na jeden turnus przyjmują nawet 200 osób. Przy takiej liczbie uczestników nie jest możliwe poświęcenie każdemu właściwej ilości czasu, co stwarza problemy organizacyjne, a wykonywanie wszystkich zabiegów odbywa się „taśmowo”, z zegarkiem w ręku.
Dlatego właśnie w naszej Klinice ustaliliśmy limit uczestników turnusu do 20 osób. Dzięki temu każdy uczestnik jest naszemu personelowi znany z imienia, a co ważniejsze fizjoterapeuci dokładnie wiedzą, z jakimi problemami boryka się każdy pacjent. Ponadto, warto pamiętać, że pracę masażystów można określić jako fizyczną. Ograniczenie liczby osób przekłada się na ograniczenie ilości wykonywanych masaży przez danego masażystę, dzięki czemu mamy pewność że ostatni pacjent w danym dniu który przychodzi na masaż otrzymuje usługę tej samej jakości co pierwszy. Pozwala to zmaksymalizować zarówno komfort pobytu jak i efekty leczenia.
Na początku turnusy odbywa się też spotkanie z fizjoterapeutami i resztą personelu. Dzięki temu, każdy uczestnik wie do kogo może się zgłosić w razie jakiegokolwiek problemu. Dodatkowo, po spotkaniu, każdy może odbyć indywidualną rozmowę z fizjoterapeutą i wspólnie ułożyć indywidualny grafik zajęć z uwzględnieniem wszelkich potrzeb i życzeń.

Lokalizacja  
Tak blisko, a tak daleko

Naszym atutem jest też lokalizacja. Znajdujemy się zaledwie 20km od centrum Gdańska, a wiejski krajobraz sprawia, że cały turnus spędzicie w ciszy i spokoju, z dala od miejskiego zgiełku. Co prawda w trakcie turnusów 7 – dniowych zwyczajnie nie będzie czasu na zwiedzanie, jednak podczas turnusów 14 dniowych przewidziany jest jeden dzień przerwy, wtedy właśnie osoby zainteresowane mogą wybrać się na wycieczkę do Trójmiasta. Nie bez znaczenia jest też dojazd, który akurat w naszym przypadku nie stanowi żadnego problemu. Miejscowość Przyjaźń jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z Trójmiastem jak i Trójmiejską obwodnicą. Możliwości dojazdu do nas jest więc wiele – zadzwoń do nas, a chętnie pomożemy Ci wybrać najlepszą drogę do nas i do Trójmiasta.

Ceny
Na dobry początek

Działalność rehabilitacyjną zaczęliśmy stosunkowo niedawno, dlatego przygotowaliśmy specjalne, promocyjne ceny turnusów rehabilitacyjnych, które w porównaniu do ilości i jakości zawartych w nich usług są wyjątkowo niskie.  Oferta dostępna na stronie jest ograniczona czasowo, dlatego zachęcamy do rezerwacji turnusów już dziś!

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się